Olympos Aktiviteler Pansiyon Ağaç Ev

ATV Turu

Olympos'ta kiralayabileceğiniz atv ler ile doğanın kalbine doğru muhteşem bir gezintiye çıkabilir, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Olympos eşsiz güzellikleri doğru noktası. Bu güzellikleri keşfetmek için hemen herkesin belli imkânlardan ve aktivitelerden faydalanma şansı var. Muazzam bir gezinti ile birlikte çevreyi tanımak burada büyük önem taşıyor. Özellikle de ATV turları muazzam bir etkinliğin göstergesi. Çevreyi daha yakından tanımak ve güzellikleri keşfetmek, herkes için mükemmel bir fırsat. Bununla beraber unutulmaz bir tatil anlamında mükemmel planlama sizi bekliyor. Çevreyi yorulmadan ve zevkli bir etkinlik ile tanımak istiyorsanız, gerçekten ATV turları burada size önerebileceğimiz bir seçenektir.

Rehber eşliğinde gerçekleşen tur son derece eğlenceli bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaklaşık olarak 2 saat süren bu tur esnasında da yolların rotaları ile birlikte eğlenceli bir gezi sizi bekliyor olacaktır. Kişi başı ücret 80 TL olmakla beraber, 2 kişi için 120 TL avantajlı hem de eğlenceli bir sonucu ortaya koymaktadır. Gezi ve etkinlik tutkunu olan insanlar için buradaki aktiviteleri gerçekten size önerebiliriz. Olympos Bungalows ile muazzam bir tatil fırsatı ve sizi bekleyen avantajlar, gerçekten burada kolaylık yaratmaya devam ediyor.

Hemen ARA
(0533) 973 14 01
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi