Olympos Aktiviteler Pansiyon Ağaç Ev

Bisiklet Turu

Olimpos’a gelmek için çok fazla sebebiniz var. Olimpos’a geldikten sonra Sheriff Pansiyon’da konaklamak içinse çoktan daha fazla sebep var (:

Rezervasyon : 0539 390 74 87

Olympos, gerçekten eşsiz doğal güzelliklerin merkezi. Bunu keşfettiğiniz anda stres dolu yoğun şehirlerden sıyrılıp Olympos pansiyon rezervasyon yaptırmak gerçekten bu konuda verilmiş doğru bir karar olacak. Aktiviteleri ve fırsatları ile birlikte heyecan yaratan bu muazzam bölgede, Olympos ağaç evler konaklama için mükemmel bir imkân göstermektedir. Özellikle Sherrif Pansiyon ve düzenlediği etkinlikler ile birlikte, burada insanların son derece mutlu bir tatil geçirme fırsatı ortaya çıkmaktadır. Çevreyi keşfetmek için gerçekten bisiklet turu popüler bir tercih. Özellikle de dağlar ve orman parkurunda eğlenceli bir etkinlik arkadaşlık ilişkilerinin çok daha iyi bir noktaya gelmesine katkı sağlamaktadır.

Dilerseniz grup olarak dilerseniz de kendi başınıza takip edebileceğiniz pek çok değişik aktivite var. Sağlam, dayanıklı bisiklet modelleri ve bununla birlikte güvenilir yollarla beraber, buradaki aktivite gerçekten unutulmaz bir sonuç oluşturmaktadır. Olimpos sahilinden başlayıp Çıralı sahiline kadar bisiklet turu gerçekleştirebilirsiniz. Orman ve dağlardaki muazzam parkurlar ile birlikte, heyecanı en üst düzeyde yaşamak burada mümkündür.

Bisiklet kiralama fiyatı sadece 10 TL olmakla beraber, günlük ücret 40 TL’dir gerçekten bu uygun rakamlarla birlikte, ucuz ve kaliteli bir aktivite elde etme fırsatı size sağlanmaktadır.

Rezervasyon : 0539 390 74 87

Hemen ARA
(0533) 973 14 01
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi