Olympos Aktiviteler Pansiyon Ağaç Ev

Suluada - Olympos - Kekova Tekne Turu

Tekne turuna katılmak için en geç 1 gün önceden rezervasyon yapılır ve sabah saat 09'00'da pansiyonumuzda hazır olunması gerekir.

Rezervasyon : 0539 390 74 87

Suluada Tekne Turu

Olimpos ağaç evler ile adını duyurmuş ve aynı zamanda muazzam bir yerde turizm imkânı sağlamış olan firmamız, gezi eğlenceli etkinlik konusunda sizin için mükemmel sunumlarda bulunuyor. Özellikle de burada tavsiye edebileceğimiz gezi seçeneklerinden biri Suluada tekne turu. Tekne ile birlikte gerçekleşen tur, doğal güzellikleri denizden takip etmeniz için size muazzam bir fırsat vermektedir.

Sabah 09:45 ‘da işletmeden servis sizi alıp tekneye götürmektedir. Saat 10:00 ‘da ise Suluada tekne turu başlamaktadır. Bu tur ile birlikte gerçekten muazzam güzellikleri keşfetmek ve doğanın farklı bir perspektifini değerlendirmek mümkün olmaktadır. Adrasan, Deniz Feneri, Hacivat-Karagöz Kayaları ve Amerikan Koyu, burada sizin mükemmel tatil gezinizin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Son derece konforlu ve rahat bir gezi imkânı ile birlikte, emniyetli bir yolculuk gerçekten burada tercih edilecek muazzam bir seçeneği göstermektedir.

Fiyatlar kişi başı 120 TL olmakla beraber, aynı zamanda öğle yemeği, çay, kahve ve meyve ikramı bu fiyatlar içerisinde dâhil olmaktadır. Uygun rakamlarla güvenilir bir tatil için, gerçekten Olympos Antalya şehrinin muazzam imkân ve fırsatlarını göstermektedir. Detayları ve eğlenceli mekânları keşfetme konusunda, buradaki tekne turlarının çok büyük katkısı bulunmaktadır.

Rezervasyon : 0539 390 74 87


Olympos Tekne Turu

Sosyal aktiviteler ile gündeme gelen Olimpos, özellikle insanların heyecan duyacağı etkinlikleri düzenleyen bir yer olarak dikkat çekmektedir. Sıra dışı ve heyecan uyandıran bir tatil planlaması için, değişik etkinliklerin çok büyük önemi vardır.

Özellikle de Olympos tekne turu buradaki en özel etkinliklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Etkinliğe katılacak insanların planlamalı bir şekilde hareket etmesi önemlidir. Bir gün önceden rezervasyon yaptırmış olan insanların sabah saat 00:90 itibariyle hazır olması çok önemlidir. Pansiyonumuz da hazır bekleyen insanların etkinliğe katılması mümkün olmaktadır.

Sabah 10:30 itibariyle hareket eden tekne akşam 17:30 da Olympos sahiline sizi tekrar bırakacaktır. Bu zaman zarfı içerisinde gerçekten heyecan uyandıran muazzam bir gezi fırsatı ortaya çıkmaktadır. Sazak Koyu, Ceneviz Limanı, Çoban Limanı ve Akvaryum ile birlikte Mağaralar, gerçekten muhteşem görüntüsü ile birlikte buradaki gezi planınızı oluşturmaktadır. Son derece eğlenceli etkinlikler düzenleyerek kendini geliştirmiş olan Olympos Pansiyon tekne turu ile birlikte müthiş bir fırsat sağlayıp size sunmaktadır.

Kişi başı ücret sadece 130 TL olmakla beraber, bu fiyatlar içerisinde aynı zamanda öğle yemeği ve içecek ikramı bulunmaktadır. Meyve ikramı yine siz değerli müşterileri için buradaki gezi avantajlarını daha eğlenceli hale getirmektedir.

Suluada Tekne Turu

Rezervasyon : 0539 390 74 87

Adrasan Tekne Turu

Mükemmel bir tatil ve kusursuz bir planlama için sizin adınıza hazırlamış olduğumuz tekne turlarını gözden geçirebilirsiniz. Özellikle de Adrasan tekne turu insanların rağbet gösterdiği muazzam bir seçenek olmak durumundadır.

Bu tura katılmak için işletmemizden sabah 10:00 ‘da servis sizi alıp tekneye götürecektir. Saat 10.30 ‘da hareket eden tekne ile birlikte Adrasan tekne turu avantajlarını ve güzelliklerini keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. Gün içerisinde muazzam bir manzara ve unutulmaz seçenekler, bu tekne turu ile birlikte size mükemmel fırsatlar yaratmaktadır. Özellikleri denizden baktığınız zaman manzaranın eşsiz güzelliklerini daha farklı bir açıdan değerlendirmek mümkün olmaktadır. Kişi başı fiyatları 130 TL olması gerçekten uygun ve avantajlı bir fiyat görüntüsünü ortaya koymaktadır. Aynı zamanda bu fiyatın içerisine öğle yemeği dâhildir. Çay, kahve ve meyve ikramı ile birlikte, uygun ücretler kişi başı çok uygun rakamları göstermek durumundadır.

Korsan Koyu, Sazak Koyu ve Ceneviz Koyu gezeceğiniz noktalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerçekten görmeniz gereken Fosforlu Mağara ve Akseki Koyu, bu tur içerisinde çok önemli bir yere sahip olmuştur. Olympos Bungalows ile adını duyurmuş olan güvenilir firmamız aynı zamanda muazzam bir tekne turu ile birlikte size gezi ziyafeti çekiyor. Akşam 17.30 da Adrasan sahili tekrardan geri dönüş gerçekleştirdiğinizde, dolu dolu bir gün geçirmiş olacaksınız. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz güzellikleri keşfetmek için, sizi bu muazzam tatil fırsatını ve tekne turu avantajına davet ediyoruz.

Adrasan Tekne Turu

Kekova- Batık Şehir

Eşsiz turizm fırsatları ve muazzam tekne turu avantajları ile birlikte, gerçekten siz değerli müşterilere burada çok geniş imkânlar sunulmaktadır. Turizm fırsatları ile birlikte kendini geliştirmiş olan Olympos, gerçekten müşterilerine sağladığı muazzam hizmet de dikkat çekmektedir. Kekova Batık Şehir tekne turu ile beraber, özellikle gün içerisinde muazzam bir aktivite sizi beklemektedir. Sabah 08:30 itibarıyla servis sizi pansiyonun önünden alacaktır. Saat 10:00 sularında Demre Yat Limanı’ndan tekne hareket edip, muazzam bir gezi için size fırsat sağlamaktadır. Akşam 17.30 a kadar gerçekleşecek bu muazzam tur ve gezi programı, daha önce keşfetmediğiniz yerleri görmek için size muazzam bir imkân sağlamaktadır. Kekova, Batıkşehir gibi muhteşem güzellikleri burada denizden keşfetmek çok önemli. Kaleköy, Burç koyu, Gökkaya koyu ve Hamidiye koyu gerçekten bu eşsiz güzelliklerinin kaynağıdır. Bütün bu saydığımız koylar Kekova bölgesi içerisinde bulunmaktadır.

Likya, Roma ve Bizans dönemine ait olan muhteşem güzellikler ve görüntüler, buradaki eşsiz tatil fırsatının gerçekten insanlar için heyecan yaratan yönünü ortaya koymaktadır. Uygun ücretlerle birlikte gerçekleşen tatil fırsatı, turizm sektörünün size sağladığı önemli bir imkânı göstermektedir. Olympos Bungalows ile kendini geliştirmiş ve tekne turları ile gelişimini devam ettiren hizmet boyutu, size gerçekten çok büyük katkı yapacaktır.

Kişi başı fiyatları 140 TL olduğu koşullarda, öğle yemeği ve meyve ikramı fiyatlar içerisine dâhil olmaktadır. Unutulmaz bir tatil ve eşsiz bir etkinlik için buradaki imkânlar sizi beklemektedir.

Rezervasyon : 0539 390 74 87

Hemen ARA
(0533) 973 14 01
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi