Olympos Aktiviteler Pansiyon Ağaç Ev

Tüplü Dalış

Bu aktivite günde sabah ve akşam olmak üzere 2 defa taleplere göre yapılmaktadır. Sertifika alabileceğiniz dalış türleride vardır. Detaylı bilgi için resepsiyona sorabilirsiniz.

Rezervasyon : 0539 390 74 87

Scuba Diving

Olympos pansiyon, doğal ve tarihi tatil bölgelerinin ortak noktadaki buluştuğu yer. Bununla beraber pek çok insanın yıllar içerisinde sürekli burayı tercih ettiği biliniyor. Özellikle Olympos Bungalows insanların doğa ile iç içe yaşadığı muazzam bir ortamı temsil etmektedir. Pek çok değişik aktivite ve etkinlik burada karşımıza çıkıyor. Neredeyse deniz bulunan hemen her yerde, tüplü dalış aktivitesi insanların tercihi olmak durumundadır. Özellikle de zengin bir çevreyle ilgili sisteme sahip olan Olympos kıyılarında, muhteşem bir tüplü dalış hizmeti sizi beklemektedir. Sabah ve akşam olmak üzere iki kez dalış aktivitesi gerçekleşmektedir. Aynı zamanda sertifika alabilmek için değişik dalış hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylesine önemli konuda alacağınız bilgilerle birlikte, dalış için gerekli tedbirleri yine önceden almamız mümkün olacaktır.

Antalya’nın kıyılarında en önemli etkinliklerden biri Scuba Diving, gittikçe yaygınlaşan bu etkinlik. Çok sayıda insanın su altını ve burada bulunan canlıları keşfetmesi için muazzam bir sonuç ortaya koymaktadır. 12 yaş üzerinde herhangi bir sağlık sorunu olmayan herkesin bu muazzam etkinliklerden istifade etmesi mümkün olmaktadır. Özellikle Ardasan sahilinde gerçekleşen dalış, buradaki unutulmaz ve önemli aktivitelerden birini ortaya koymak durumundadır. Olympos sahilleri daha riskli olduğu için, dalış için biraz daha ileriye gitmek gerekmektedir. Yine de ulaşım ve dalış aktiviteleri ile birlikte sizi destekleyecek muazzam altyapı, unutulmaz bir tatil etkinliği için size yardımcı olmaya devam edecektir.

Rezervasyon : 0539 390 74 87

Hemen ARA
(0533) 973 14 01
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi